Mátészalka a Webshop Roadshow 2019 újabb állomása

Workshoppal egybekötött előadásokon keresztül mutatjuk be az online kereskedelem a gyakorlati oldalát.

Kiknek ajánljuk?

Mindenkinek, akit érdekel az online kereskedelem, szeretne online vállalkozóvá válni, és szeretné megtudni, milyen gyakorlati lépések szükségesek ahhoz, hogy sikeressé válhasson. Előadóink nagy tapasztalattal rendelkező, szakterületükön elismert és sikeres szakemberek, akik napi szinten ezen a területen dolgoznak, naprakész információkkal rendelkeznek.

Mit kapsz ezen az rendezvényen?

Kézzel fogható, használható tudást, felesleges információk nélkül. A rendezvény után önmagad képes leszel eligazodni az online kereskedelem világában. A nap folyamán gyakorlati példákon keresztül, életszerű szituációkkal mutatjuk be a kezdeti lépéseket, azt, hogy milyen folyamatok várnak rád. A vállalkozóvá válás első lépéseitől a webáruház kialakításán át egészen az online marketing izgalmas világáig végigkalauzolunk. Rálátással fogsz bírni a logikai összefüggésekre, számos hasznos információt és tanácsot adunk át Neked ahhoz, hogy a helyes irányba tudd elindítani online vállalkozásod!

Gyere el INGYENES rendezvényünkre, ha érdekelnek a VÁLASZOK az alábbi kérdésekre:

• Hogyan lehetek online vállalkozó? Mi szükséges hozzá?
  • Milyen webáruházat érdemes indítani manapság? Milyen szempontokat kell figyelembe venni?
  • Bérelhető webáruház vagy egyedi fejlesztés?
  • Milyen feladatok várnak rám napi szinten, ha webshopot üzemeltetek?
  • Hogyan és hol kell hirdetni egy webshopot? Hogyan működek a Google és Facebook hirdetések?

A rendezvény részletei

Szervező: Az Informatika Fejlődéséért Alapítvány

Időpont: 2019. november 20. szerda, 10:00-14:30

Helyszín: Mátészalka, Széchenyi Katolikus Óvoda - 4700 Mátészalka, József Attila köz 6.

Részvétel: INGYENES

Előadók

• Dr. Juhász Péter Gergő - Földkelte Kulturális és Környezetvédelmi Egyesület elnöke
  • Szilágyi Norbert – Az Informatika Fejlődéséért Alapítvány Kuratórium elnöke
  • Földi Nikoletta – Marketing Vezető Forweb
  • Dr. Krak Anita - Jogász, adatvédelmitanácsadó, DPO.

A rendezvény programja:

• 10:00-10:05     Megnyitó
  • 10:05-10:30     A vállalkozóvá válás kezdeti lépései
  • 10:30-11:00     Hogyan tudunk online kereskedni?
  • 11:00-11:30     Webáruház üzemeltetés a gyakorlatban
  • 11:30-11:45     kávészünet
  • 11:45-12:15     Adatvédelmi és fogyasztóvédelmi feladatok az online kereskedelemben
  • 12:15-12:45     Marketing eszközök az online kereskedelemben
  • 12:45-13:45     ebédszünet
  • 13:45-14:30     Workshop - kötetlen beszélgetés a résztvevőkkel

Tedd meg az első lépést az online vállalkozásod felé!

Találkozzunk Mátészalkán, 2019. november 20-án!

JELENTKEZÉS